VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Parkoviště u Kauflandu
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
12.04.2017 / 19:00

JP Spedition - POZOR Pavlíček neplatí !!

JP Spedition - POZOR  Pavlíček neplatí !!

Vážení kolegové a kolegyně, zrovna dneska přišel email s následnou informací.
Domáhám se právně zaplacení parkovného, které jsem zaplatil ze svého, protože Pavlíček nedal platební kartu a ani žádné služební peníze. Jednalo se o parkování na tři noci, byl v tom svátek zesnulých ( dušičky ). Jel jsem do Francie a jak je zvykem, bylo třeba jet do noci na doraz. Tedy v Německu v noci najdi volné legální parkoviště a ještě k tomu na tři noci. Tedy s adekvátním sociálním zázemím. To je na neplacených parkovištích nemožné. Tak nezbylo nic jiného, použít autohof. A to je pro Pavlíčka velký finanční problém. Tak ho brání advokátka Jana Macešková a píše že u JP Spedition, se parkuje pouze na neplacených parkovištích. No zřejmě Pavlíček moc utratil za ty hloupé reklamy ,,řidič chcete to dělat jinak" , nebo ,,již za dva měsíce" , a další hlouposti, kterým se lidé smějí.
Pavlíček zřejmě neví, že řidiči jsou lidé a ne roboti. Tedy i řidič potřebuje chodit na WC a sprchu.
Za mě se na parkovišti na firmě v Kralupech, mimo pracovní dobu kancelářských, sociálka zamykala a pro řidiče bylo jen křoví.
Tak asi tak to tam chodí. Tak si dejte pozor, kam případně raději nechodit !!!Zakladatel: jeď bezpečně 


Stránky: -1-, -2-, -3-, -4-, -5-

sibrsibr
12.04.2017 / 22:00
To je zajímavé téma. Fakt mě zajímá, jak dopadne spor o cca 1000 Kč. Sám jsem na DAS taky posílal oznámení škodných událostí se žádostmi o hrazení soudních výdajů na vymáhání relativně malých částek (3 až 6 tisíc Kč). Ovšem vždy mi odpověděli, že mi raději spornou částku uhradí za dlužníka, pokud souhlasím, že mě ve sporu nebudou zastupovat, což nevylučovalo, abych si svůj nárok uplatnil sám. Souhlasil jsem a v některých případech jsem si i dlužnou částku vymohl opravdu sám. Bylo to o to zábavnější, když jsem stejný nárok inkasoval dvakrát.
Pro zajímavost písni jak to pokračuje.

mateo
12.04.2017 / 23:31
Boze to jsou zvasty
jeď bezpečně
13.04.2017 / 07:18
sibrsibr, také mi pojišťovna DAS v jiném případě raději navrhla zaplacení ze svého, protože se prý nevyplatí soudit drobnosti.
Vím, nejde o závratnou částku, ale s tím takové vykukané firmy, jako tady JP Speditio a nebo Beran, počítají a neplatí. Jinak u JP Spedition, Pavlíček, původně ještě slíbil přispívat na dopravu osobákem. Jezdilo se ke kamionu do Kolína. Ve finále se k tomu samozřejmě neměl.Jak k tomu přijdou zaměstnanci, aby v rámci ušetření nákladů dopravce na prázdné jízdy kamionem, mimo sídlo firmy, na to doplácel zaměstnanec. Tedy dopravce šetří nemalé částky za jízdy kamionem a místo toho zaměstnanec si platí sám jízdy svým osobním autem. Bohužel tam jsou řidiči, že si svůj osobák léta platí, na místo Pavlíčka. Pro zajímavost, na tyto jízdy padne celá mzda od Pavlíčka.
jeď bezpečně
13.04.2017 / 07:19
Mateo, jaké žvásty ?
Jedná se o zvěrstvo a okrádání od dopravců !!! A Ty s tím souhlasíš ?
sibrsibr
13.04.2017 / 07:46
Jeď bezpečně,
Pomateo má obdobné připomínky všude a často. Nevšiml jsem si nikdy, že by napsal cokoliv smysluplného. Stačí si na jeho profilu prohlédnou všechny jeho příspěvky v různých vláknech. Má význam se jím zabývat?
S těmi cestami ke kamionu, to taky řeší zákon dobře. Zaměstnanec si hradí náklady na cestu do místa zaměstnání. Tedy na adresu zaměstnavatele. Odtud ke kamionu se již jedná o pracovní cestu, jejíž náklady musí hradit zaměstnavatel. Zda zaměstnavatel poskytne služební auto, nebo uhradí náklady za auto zaměstnance již je věcí jejich dohody.
Žádný zaměstnanec nemá povinnost dojíždět kamkoliv na své náklady ani věřit pouhým slibům. Vše by mělo být dohodnuto písemně ve výzvě zaměstnavatel na pracovní cestu.
Ovšem řidiči to nevědí, nebo se to bojí používat, pak se dostávají do obdobných složitých situací. Vše je jen o znalosti vlastních práv a jejich uplatňování.
Ale taky o tom, že školitelé na povinných školeních záměrně blbnou řidičům hlavy. Zjevně v zájmu zaměstnavatelů, kteří jim dohazují klienty…

Hooryn
13.04.2017 / 09:05
bude asi taky majitel dopravy nebo podobnej kdo chce šoféry okrádat! nenechte si to líbit a špiňte v mediích!
sibrsibr
13.04.2017 / 09:19
Špinit kohokoliv je HLOUPOST.
VHODNĚJŠÍ JE, ZVEŘEJŇOVAT PRTAVDU O ŠPINAVCÍCH.
Hooryn
13.04.2017 / 09:44
špatně jsem to napsal, máš pravdu
jeď bezpečně
13.04.2017 / 11:04
Pánové, máme tady společně správný názor, kromě Pomateona, jak to je či má být. Jasně že je to o pracovní cestě svým osobákem mít písemně. Ale víme jak to chodí, Vše honem honem, k písemnému závazku se nikdo nemá, vymlouvají se na majitele, který zrovna není či nemá čas. Z počátku je také od řidiče jistá důvěra k novému zaměstnavateli, který se tváří na začátku tváří vstřícně.
Nakonec se k placení cest ke kamionu nemá. Stejně tak, většina zaměstnavatelů, nechce počítat do pracovní doby ( výkonu ), cestu z bydliště řidiče. Často se jedná i o půl dne i den cesty, pokud někteří řidiči jezdí veřejnou dopravou. Tedy při nástupu a po ukončení jízdy a odstavení kamionu.
Solidní firma, dá řidičům k dispozici služební osobní auto. V zahraničí to je normální a v ČR výjimka.
sibrsibr
13.04.2017 / 11:22
V zahraničí (tedy západ) nejsou řidič tak ustrašení.
Proto si umí říct o příznivé pracovní podmínky a slušnější zacházení. Také znají svá práva.
Tady se to řidiči teprve učí.

mateo
13.04.2017 / 16:06
Panove,krom sibrsibr,nemyslel jsem tou pripominkou o zvastech to,ze nekdo nekomu neplati,takove fa je treba hned zavrit,ale narazel jsem na prispevky od sibr,to ze mu tady tomu pojistovakovi porad bastite ty jeho pic...ny!
vyváček
14.04.2017 / 11:04
Vážený pane Kokoško nyní Jed bezpecne... :-) o vaší krátkodobé práci na firmě jsem se zajímal a byla s Vámi prý fantastická spolupráce ;-) Ono vlastně ti co u nás pracovali, a měli stabilní linku z Kolína na Petit se vlastně měli moc " špatně"... Ano, slyšel jsem od kolegů z práce že linka na Petit byla vopruz :-D takze proč si to nezprijemnit Autohofem. Nevěřím tomu, že s Vámi bylo zacházeno spatne, a přeji Vám ať tu tisícovku vysoudite. Pak ovšem nepište příspěvky (hovna) jako že ten a ten neplati a je to nelida. Vypadá to fakt jako zoufalství ;-)
jeď bezpečně
14.04.2017 / 12:06
Pro Vyváčka.
Tak tedy, nevíte o čem je řeč !! Nešlo o pravidelnou linku Kolín APCA - Petite Francie, kde se jezdilo ve dvojce a bylo to časově hodně na doraz. Tedy výměna karet, rychle se vymočit a jet honem dál. Jíst za jízdy, protože nebyla rezerva ani na to jedno teplé jídlo !! O tom co jsem psal a nezaplacené parkovné, jednalo se o jízdu v sólo řidiči a byl to výjezd svátky . Ale to jsem již psal.
Tedy se nezastávejte zlodějských praktik, majitele Pavlíčka!! Prostě okrádá řidiče, neplatí ne jen parkovné, jak na DAS psala jeho právnička, ale nehodlá platit slíbené jízdy soukromým autem, na místa parkování kamionů. Přitom mu to zákon přikazuje, platit zaměstnanci jízdné, na místa mimo sídlo firmy. Tím okrádá řidiče měsíčně o cca. 10.000Kč měsíčně !! Pokud nechce platit km za soukromé auto, tak má ze zákona povinnost dát k dispozici služební vozidlo, že ? Kromě toho, ze zákona musí platit čas, od opuštění bydliště do příchodu do místa bydliště. Tedy ne do okamžiku opuštění kamionu !!
Tak se nezastávejte, takových lupičů !!!!!!!!!!!
Přeji Vám hezké svátky, pokud zrovna za pár drobných, nemakáte pro Pavlíčka.
To je to co Pavlíček píše na reklamách? Chcete to dělat jinak ? Ha,ha,ha. Chudáček jeden.
sibrsibr
14.04.2017 / 12:12
Vážený pane Vyváčku. To je dobrá otázka: Je to zoufalství?
Mně se před lety stalo, že mi pan Inženýr Ředitel dlužil pár desítek tisíc za práci a cestovní náhrady. Když mu moje žena volala, že nemá na zaplacení složenek, tak se jí vysmál, že on má na starosti důležitější věci než řešit nějakých pár kaček.
Pak mi povýšeně pohodil dohodu s odstupným. No, mohl jsem to poníženě přijmout a jít si svoji cestou. Ovšem rozhodnul jsem se jinak a skončilo to několika žalobami.
Opět se pan Inženýr Ředitel vysmíval, že on má všude známé a že mě zničí…
Opravdu měl známé, ovšem i tak se mi po několikaletém úsilí podařilo prokázat, že je ubohým podvodníkem, hamounem, lhářem a duševním chudákem a že mě i ostatní řidiče okrádal daleko více, než jsem si původně myslel.
Závěrem mi při předstíraně přátelském setkaní při podpisu výpovědi sdělil, že ho ten celý cirkus stál 3 miliony korun. Na což jsem mu také předstíraně přátelsky odvětil, že mi mohl na začátku nabídnout půlku a mohli jsme si vzájemně ušetřit nepříjemnosti.
Samozřejmě ty miliony neplatil ze svého, ale z firemních peněz nejen za moje nároky, ale i soudní výdaje a následné pokuty od úřadů.
Myslím, že nešlo o zoufalství z žádné strany. Myslím, že nám oběma šlo o něco jiného.
Z jeho strany o pocit neomezené moci.
Z mojí, o neochotu se jí podvolit jako ovce.
Nebo jak byste to nazval vy? Zoufalstvím?

jeď bezpečně
14.04.2017 / 12:16
vyváček, že se se..š vůbec do cizích věcí, o kterých nic nevíš ?
A to že se lidi ozvou o svá zákonná práva ? To je podle Tebe špatně ?
Prostě jsem na Pavlíčka poslal několik kontrol, včetně hygieny, protože se na place zamykali sociálky. Tedy řidiči kteří spali v kamionu na place, protože druhý den bylo nutné něco vyřídit v kanceláři, byli odkázáni na křoví !!!!!!!!! No prostě ve 21 století opravdu super úroveň !! Sociálku pro zaměstnance, má kde jaké JZD , nyní ZD, na poslední vesnici !!
Tak si tak, se to podle Pavlíčka dělá jinak.
vyváček
14.04.2017 / 17:22
Už jen uvedeny nadpis " JP spedition- Pavlíček neplatí " vypadá jako kdyby opravdu neplatil a On ale platí. Jen je prostě důležité se na všem domluvit předem... Pak nemáte problém. Ale asi jste zažil něco co běžný řidič u JP prostě jen tak nezazije. A že se do něčeho "seru"? Ano "seru" jelikož zde byl napsán příspěvek a případ jako veřejné fórum a reakce mi přišla adekvátní. Takže Vám přeji hezké velikonoční svátky a jak už bylo mnou jednou napsáno i v jinych fórech: pro tuhle firmu dělám rád. Na Světě i v jiných firmách jsou vetsi sracky ;-)
sibrsibr
14.04.2017 / 18:18
Ale jasně. V každé firmě se někdo okrádá, aby se jiným dalo.
Ovšem proč by okradení měli držet hubu???
I u těch největších zlodějů pracují někteří rádi a ještě jim lezou do řiti…
Prostě jsou lidé, co jsou zvyklí na takové poměry.
Ovšem nelze naučit všechny, aby jen drželi huba a krok.

jeď bezpečně
14.04.2017 / 20:25
Vyváček, buď patříš ke klikoleštičům a jsi na tom u Pavlíčka lépe. Dříve někteří z důvodu vylepšení pozice, lezli do KSČ, dneska třeba dělají blbce majiteli.
Na čem by se měl řidiš u Pavlíčka domluvit ? Na tom že nesmí nikdy zaparkovat na placeném parkovišti, i když jsou bezplatná parkoviště plná. A ještě se jednalo o parkování na 3 noci, tedy řidič snad potřebuje mít k dispozici sociálku. Nebo zřejmě Ty ne ? Pokud parkuješ na víkendy na mezi, tak jsi prase, které kaká pod kola a ani se neumyje. Potom slušný člověk musí dávat pozor, by do té hromádky nešlápl. Taková prasata jako jsi Ty, to máme my normální lidi opravdu moc rádi !!
jeď bezpečně
14.04.2017 / 20:32
Ještě pro Vyváčka dodatek:
To jako mají být podle Pavlíčka a i podle Tebe, ti hrdí řidiči, co budou dělat vše jinak ? Tedy jak to prezentoval Pavlíček na inzerci.
No to je tedy povedený blábol. Pavlíček překonal tímto s převahou ostatní vypečené dopravce !!
jeď bezpečně
14.04.2017 / 20:34
pro sibrsibr, Pavlíček si zřejmě vyzdobil firmu takovými vyváčky. Tak to tam musí být opravdu veselo.
Stránky: -1-, -2-, -3-, -4-, -5-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení