VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
Slepice
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?









FORUM
17.01.2018 / 18:26

zaplacené volno

zaplacené volno

Část rozsudku KS:
O odmítnutí kamioňáka nastoupit pracovní cestu protože mu zaměstnavatel nezajistil spaní mimo kamion:

Je nutno souhlasit se závěrem žalobce, že z čl. 8 bod 8 AETR vyplývá, že řidič nesmí čerpat týdenní dobu odpočinku v zaparkovaném vozidle. Odvolacímu soudu je z rozhodovací praxe znám tvrdý postih řidičů, kteří nejen nedodržují předpisy AETR, pokud jde o nedodržování doby odpočinku, a rovněž o čerpání doby odpočinku v zaparkovaném vozidle. Žalobce deklaroval, že nebude trávit odpočinek v zaparkovaném vozidle, což mu čl. 8 bod 8 AETR umožňuje. Odvolací soud souhlasí se závěrem soudu prvního stupně, že žalovaná na svém požadavku, aby tak žalobce činil – trávil dobu odpočinku v zaparkovaném vozidle, setrval, tedy nedostál své povinnosti dle § 153 odst. 1 zákoníku práce a tedy žalobce nebyl povinen odcestovat na zahraniční pracovní cestu v době od do 26.6.2016. Odvolací soud proto rozsudek soudu prvního stupně jako věcně správný v souladu s ustanovením § 219 o.s.ř. potvrdil.

Soud mu přiznal vyplacení náhrad mezd až do skončení pracovního poměru…



Zakladatel: sibrsibr 


Stránky: -1-, -2-, -3-, -4-, -5-

Daniel33
18.01.2018 / 11:59
Nic takoveho soud nerozhodl... tak aspon nelzi
sibrsibr
18.01.2018 / 16:32
Jak to víš? Ty jsi tam byl????
V každém případě můžu ukázat pravomocný rozsudek každému, kdo se vsadí.
A je jich k vidění více zajímavých, z různou tématikou :-)

Věřím, že vždy se najdou idioti, co budou tvrdit, že jsou to falsifikáty.
Třeba i ten dopravce, co prohrál, bude všude tvrdit, že to není pravda a že všechno bylo jinak :-)
Každý si může obsah rozsudků vyhledat i jinou cestou. Třeba přes advokáty.

Vykřikovat "nevěřím!!! umí kdejaký psychopat.
Ale pojdme se sázet. Kolik nabídneš do sázky?
Daniel33
18.01.2018 / 22:00
Vsadim se i kolik chces... hrozne rad, vim ze nic takoveho neni.... doufam ze se tedy nebudes vykrucovat...
Hacker
19.01.2018 / 14:13
Sibr jak ty stíháš to ježdění přes ty soudy které navštěvuješ?
sibrsibr
19.01.2018 / 16:13
Hacker,
každý řidič má občas volné dny.
sibrsibr
19.01.2018 / 16:14
Dane OK.
Souhlasíš se sázkou o 5 000,- Kč?
Přijedeš do Ostravy, já ti ukážu celý rozsudek, který bude obsahovat text, který jsem zkopíroval sem a ty vyplatíš 5 000,- Kč.
Budeš li dále pochybovat, zajdeme spolu na soud, ověřit pravost rozsudku podle čísla jednacího a zaplatíš dalších 5 000,- Kč.
Máš nějaké další podmínky, nebo dotazy?

Hacker
19.01.2018 / 17:38
Sibr ano,každý řidič má občas volné dny ale ty řidič nejsi. Aspoň ne lkw tak nepiš blbosti.
sibrsibr
20.01.2018 / 11:35
Hacker, Na tohle téma si můžeš založit svoje vlákno a vrtat se v tom se všemi, které to zajímá.
Tady je vlákno o rozsudku soudu.
Případně se můžeme vsadit o stejnou částku jako s Danem.
Ten řidič z rozsudku jsem shodou okolností také já :-)

Hacker
20.01.2018 / 12:00
Sibr ty už musíš být milionář z těch tvých vysouzených případů né? Jinak ty se sereš do všeho co se kde napíše tak zklidni. Máš málo že se furt vsázíš? Radši napiš kde děláš a za kolik a teď vážení dobře sledujte jestli a co zas ten tlučhuba odepíše....
sibrsibr
20.01.2018 / 12:48
Hacker
VEZMI PENÍZE A PŘIJEĎ, ODPOVĚDI NA VŠECHNY TVOJE OTÁZKY NAJDEŠ V TOM ROZSUDKU. ŽALOVANÁ STRANA BYLA SAMOZŘEJMNĚ MÝM ZAMĚSTNAVATELEM.
KROM JINÉHO MI DOŠLO, ŽE DÁVAT JAKÉKOLIV IFORMACE LIDEM JAKO TY, JE STEJNÁ HLOUPOST JAKO HÁZET PERLY SVINÍM.
POKUD NĚCO NAPÍŠU SEM, NENÍ TO URČENO UŽIVATELŮM, KTEŘÍ JSOU PODOBNI TOBĚ. VŮBEC SI MÝCH PŘÍSPĚVKŮ NEMUSÍŠ VŠÍMAT A JÁ TI SAMOZŘEJMĚ NEBUDU ODPOVÍDAT NA TVOJE PŘIHLOUPLÉ DOTAZY.
PÍŠU SEM POUZE PRO BYSTRÉ HLAVY, CO SI UMÍ PORADIT BEZ PŘIHLOUPLÝCH OTÁZEK.
Pokud jsi socka, co si může dovolit pouze plkání zadarmo, ani nejezdi.

Hacker
20.01.2018 / 13:10
Sibr ty mě bavíš. Ty budeš ten typ - já to řeeeeknu mamince co? Ty musíš být žádaný zaměstnavateli. Neboj,nedojedu bo nemám peníze,všechny máš ty sám )). Anebo víš co, dej adresu,celkem rád bych viděl toho inteligenta.

sibrsibr
20.01.2018 / 13:26
Jak jsem předpokládal: Jen ukecaná a hloupá socka :-)
Hacker
20.01.2018 / 13:40
Posílej adresu tlučhubo a nepředpokládej )))
jeď bezpečně
20.01.2018 / 15:53
Ahoj sibrsibre, tak koukám že se tady ti rádoby profesionální řidiči, se pouštějí i do Tebe.
Tedy nejsem sám, do koho se naváží ne jen tady, ale především na Truck-Foru.
Třeba o přetěžovaných mostech. Co jsem tam dal lejstra o tom, že ten most budou podpírat a částečně kvůli tomu uzavřou silnici pod mostem, aby bylo kam instalovat podpěry, tak zatím utichly ty jejich hloupé argumenty proti mě.
Nechají si od zaměstnavatelů sr..t na hlavu, neumí se ozvat a potom snad závidí lidem, kteří se po právu něčeho domůžou.

Hacker
20.01.2018 / 16:01
Rádoby profesionální řidiči ))). Tak se spojte hoši,Sibr to potřebuje.Nejdřív zve a pak se cuká )).
Hacker
20.01.2018 / 16:09
Má jen plnou hubu keců,soudů,důkazů a rad kde komu jak a co má kde dělat a jak on se má dobře a všude ho platí jak mají jinak firmy likviduje,ale že by napsal - frajeři jděte se zeptat tam a tam,tam to funguje,to né. Takže za mě je to tlučhuba. A Sibře neboj, já mám práci akorát takže mě vynech. Piš to frajerům co si tady stěžujou do SZ,myslím že by byli radši za tohle než tvoje vychvalování údajně vyhranými spory.
bubuch
20.01.2018 / 16:48
Jj, Slavek Jed Bezpecne a Das Sibr to material. Laik zasne, odbornik se divi.
sibrsibr
20.01.2018 / 17:59
Ahoj, jeď bezpečně.
Bohužel jezdí spousta idiotů s řidičáky. Nikdy se nenaučili počítat. Neumějí pochopit složitější text zákonů. Ovšem psát kraviny umí skvěle a zřejmě je to i jejich jediná a neoblíbenější zábava.
Jakou asi může mít inteligenci řidič, který nemá tušení na co všechno má ze zákona nárok, jen donekonečna vykřikuje, jak je svět zlej, že mu nikdo nezaplatí tolik, kolik by si představoval.
Když mluví o svém výdělku, tak vždy jen v čistém za měsíc. Ale hrubý výdělek za hodinu, má blízký minimální mzdě, stejně jako absolvent zvláštní školy.
Prostě ubožáci s řidičáky, žijící z diet. Bez slušné mzdy, sociálních jistot, placené dovolené. S nárokem jen na minimální důchod… Budoucí absolutní spodina.

Hacker
20.01.2018 / 18:28
Dasko nemel kraviny pořád a pošli tu adresu,nebo už pozvání neplatí?
sibrsibr
20.01.2018 / 18:38
Zatím z tebe nevypadlo, že se vsadíš, ani to nevypadá, že jsi schoten zaplatit.
Na zbytečné tlachání s hloupou sockou nemám čas. Jsou vás plná parkoviště, tak si povídejte navzájem.
Měj se :-)
Stránky: -1-, -2-, -3-, -4-, -5-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení