VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Maxtrans z Prahy 5
Vtip týdne:
Opilci
Náhodné parkoviště:
TOTAL Osterfeld
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
11.02.2020 / 10:02

Černíček-Trans

Černíček-Trans

Má někdo s p. Černíčkem (býv. zaměstnanec VALATRANS) podobnou špatnou zkušenost?

Já:
JEN PRO SEBEVRAHY! Naprosto neseriozní a lže (ve více případech nejen zde) - avizovaná mzda není pravda Za měs. leden jsem najel 9600km ..800 KM MI STRHL Výplatu mám zatím 15 tis Kč Na zbytek 16 tis Kč čekám - jestli ji vůbec po mém odchodu pošle. Strhává cca 10% najetých km - zaplatí vás podle chuti (podle toho kolik km mu zaplatí DHL..mimichodem DHL mu platí kratší trasy po dálnici - p. Černíček vás nutí jezdit mimo dálnice a zákazama celou ČR.. vymyslí si že jste jel zaparkovat 8 km mimo trasu do industrialky (v D plno večer na dalnici) Není na pneumatiky /totálně smetené..prořezané.....není na vodu do ostřikovačů.. není na Autohofy .. není na nic Aby se řidič dostal na výplatu 43 tis musel b najet 14 tis km měs . .což je po okrskách kterýma vás nutí jezs dit a při čekání na nakl vykl mnohdy i 20 hod (vytěžuje ho DHL) jezdit naprosto nereálné.. Reálný nájezd 10 tis km .. 1000 km vám strhne ... 9000 x 3,5 od km je 31 tis kč a dojezdy na víkend v SO na oběd... ale já jsem zatím dostal 15 tis... Sám pan Černíček jezdí na svém druhém ze dvou aut na dvě karty a diví se že řidič na jednu kartu 14-15 tis km po okrskách namrzlých...na totálně sjetých gumách nenajede. Často vám dává naprosto protichůdné a navzájem se vylučující se příkazy. Ani sám neví co chce. Každý den je to jinak. Možná bere drogy .. nevím. Odpovídalo by to jeho chování.. Chce abyste vyjel v NE ráno na Strážný ,, a potom vám nezaplatí mýto abyste mohl vjet v NE večer 22 h. do německa jak jste byli domluvení .. zaplatí ho až se vzbudí (vy ho telefonem nevzbudíte) v 5 ráno v PO .. Takže jste jel v NE ráno na strážný naprosto zbytečně. 6 hod stojíte potom co si začnete výkon .. (dle jeho příkazu - vjeďte ve 22h do D a zavolejte mi)...protože vám nezplatil v D mýto... A v PO je v psychu že se nestihnou 4 vykládky v D a F. :) asi tak ROZHODNĚ NEBRAT!!!Zakladatel: Zdenek23 


Rotaran
11.02.2020 / 13:29
Co u takového exota děláš déle do první výplaty? Dneska když řidiče berou všude tak ho nech ať se v tom plácá sám.
Zdenek23
22.02.2020 / 21:49
Tvl dobrej podnikatel :)

Kolomaznik89
23.02.2020 / 00:56
Já přešel k rumunum. Jezdím, D, CZ, SK, RO, H, Můj byt je kamion, jsem nadvláda svého života, výhoda je ta že firma odmítá skoro veškerou snahu o řešení přestupků ze strany řidiče. Tzv... Veškeré snahy mě dostat firma suverénně stopne..
sibrsibr
23.02.2020 / 07:16
Podívej se na sebe. Necháš si platit od km. Jezdíš zakázána. Na sjetých gumách. S aetrem budeš asi taky na hraně, protože honíš spousty kilometrů. Prostě máš k ježdění stejný přístup jako tvůj šéf. Vy byste si měli rozumět. Myslím že do dobré firmy ti nikdo lano nedá, protože bys tam začal vyvádět stejné zhovadilosti a posereš všem řidičům to, co si tam museli vybudovat. Chybí ti rozumný přístup k dopravě a rozumný odpor nadřízeným, kteří ho nemají. Dokud se nanaučíš rozumně vzdorovat bezohledným příkazům a mzdu si budeš počítat podle km, tak tě budou stále dávat pod podobné dispečery...
Zdenek74
23.02.2020 / 07:17
Na nic nečekej a upaluj od něj pryč. Nechci tě strašit, ale podle toho co píšeš tak na zbytek peněz zapomeň. Práce je hodně a řidičů málo. Hlavně ať najdeš normálního zaměstnavatele
Zdenek23
23.02.2020 / 09:49
sibrsibr 23.02.2020 / 07:16

Problém je, že on ti tady ty špatný věci neřekne na začátku než k němu vlezeš. Naslibuje ti hory-doly. Ihned jsem odešel jak jsem poznal co je to zač. A AETR dodržuju - nejsem sebevrah. Nicméně ti takovej rádobypodnikatel pokazí chuť pracovat a dluží mi výplatu za měsíc co jsem u něj byl - což je problém.

rochuss
23.02.2020 / 10:47
Jo to se většinou zjistí po prvním týdnu,že to nějak smrdí. Máš si nechat potvrzené camráky, dodáky,jako zástavu,jednou jsem vysomroval na firme v D velkou obálku a CMR za 2 týdny jsem si poslal z Kaplice z pošty domů.Taky mi pak na firmě prohlížel auto a hledal je,a jak byl smutný,že tam nejsou a že jich za 2 týdny bylo asi 8ks. Víš jaký má strach,že by mu nekdo něco nezaplatil? On se třese hrůzou, protože to sám dělá hrozně rád.A jak byl nasraný! Myslel jsem,že i dojde na fyzické inzultace. Ale to on ti radši normálně zaplatí,položka platu řidiče je jen část fin.nákladú.
Jiří offcacek
23.02.2020 / 13:20
Chtěl bych se s dovolením zeptat, co dává niemandum právo soudit lidi?!
Kolega upozorní na fóru o slibotechne od které po měsíci odešel. Dá jméno a popíše celou situaci. Za což mu děkujeme na rozdíl od pana niemanda kterému tady neděkuje nikdo, ale na druhou stranu ho tu všichni nemají radi!!!
Tímto panu niemandovi doporučuji zamysleti se byť jen trošku nad sebou samým a popřípadě více onanovat z důvodu zbavení se toho přetlaku co zatemňuje mozek a nutí opovrhovat druhými jen proto, že tito si dokázali zařídit život. Pane niemande, sex který budete provozovat s jinou osobou než Vaší matkou Vás dozajista uspokojí víc než zesmesnovani kohokoliv zde!!!
sibrsibr
23.02.2020 / 18:29
Zdenek23
23.02.2020 / 09:49
Žádný podobný kretén ti dopředu neřekne, že tě bude honit do porušování zákonů, předpisů a ještě tě okrade. Proto, abyste se nenechali okrádat a vydírat, sem dávám příspěvky jako například tento: http://kamionaci.com/?forum=3697
Samozřejmě jsem byl kdysi mladé ucho a zkoušeli to na mně stejně. Nemohl jsem pouze střídat zaměstnavatele a nechávat jim své výplaty. Nevěděl jsem jak z toho ven a začal jsem se zajímat o zákony, které mi mohly pomoct.
Proto dnes v podobné situaci zachovám klid, nechám ho vycukat a dám OZPP podle výše uvedeného vzoru. Co následuje? Výplata všech hodin, cestovních náhrad a k tomu odstupné. Samozřejmě k tomu jim přijde kontrola z OIP a pokuty. Nakonec nejsem ztratný já, ale on.
A teď by mně zajímal tvůj názor:
Podobných zlodějů fungují v dopravě stovky a každým rokem se jejich počty i jména mění. Myslíš si, že je pravděpodobné, aby se podle nějakých výstrah na internetu, vyhnuli řidiči všem podobným šmejdům?
Já myslím, že se nelze vyhnout všem šmejdům a proto sem dávám návody, jak se podobným zlodějským praktikám bránit a neskončit jako okradený, ale aspoň jako zaplacený podle zákonů. Protože vždycky jde o peníze až v první řadě.
Pokud tě zajímají řešení i jiných sporných situací, můžeš se inspirovat zde: http://kamionaci.com/?aero=profily&ae=profil_forum&pr=1021368
Ovšem nesmíš tam hledat jednoduchý a rychlý lék na všechno. Ten neexistuje.
Když ukážeš, že se jen tak lehce nedáš okrádat, chytneš se u rozumné firmy, nebo dispečera rychleji.
Případně písni sem: http://kamionaci.com/?forum=3799
Měj se :-.)

Zdenek23
23.02.2020 / 19:19
sibrsibr23.02.2020 / 18:29

Díky.
PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení