VYHLEDÁVAČ
AKTUALITY
Nejnovější fotografie:
Nejnovější forum:
Dovoz z Francie
Vtip týdne:
Opilci
Uživatelé na chatu:

ANKETA
Do které z těchto zemí jezdíte nejraději?

FORUM
10.07.2017 / 09:04

Neplatič Miroslav Zajiček

Neplatič Miroslav Zajiček

Dobrý den, tak kolegové az budete číst inzerát na portalech něco jako Halo hledám tebe atd.. Tak se jedna o tohodle dopravce.. Je to hajzl prvního kalibru.. Naláká vas na new Scanii Topline a podobný keci.. Říka me před nástupem : minimum 30tisic, v týdnů se dostaneš domů, fer jednání atd kecicky.. Realita? Dvě karty, jezdí se od nevidím do nevidím, pravidelně příjezd v sobotu, odjezd v neděli atd.. Mel jsem tam dvě soboty, dva svatky a k tomu 268hodin a neustále dvě karty. Za odměnu jsem dostal 16 tisíc a nějaký drobný.. Připravil me o dovolenou a me děti o tatku.. Kvůli němu chidim už dva měsíce o víkendech po brigoskach... Pane Zajíček jste frajer.. Jo a ještě me ani neposlal evidenční list a vejplatni pásku.. Vše jsem nahlasim na úřad a sam úředník řekl ze takovej dopravce musí zmizet.. Tak opatrně pánové....Zakladatel: (-deaktivovaný profil-)  


Stránky: -1-, -2-, -3-, -4-, -5-

Hooryn
10.07.2017 / 12:08
tím, že jsi vytáhl druhou kartu tak jsi to pos*al
Icehanz
10.07.2017 / 12:30
Nikdy a nikdo mě přece nemůže donutit používat 2 karty. Děláte si to sami. Pokud by jsi na to přistoupil, tak za předpokladu dvojitého platu, což pochybuji že ti někdo dá.
Nejsou řidiči a dopravci to vědí, jen ty sám jsi na to přistoupil.
antikomouš
10.07.2017 / 15:51
"Pokud by si na to přistoupil,tak za předpokladu dvojitého platu,což pochybuji,že Ti někdo dá"
Typický názor,který dostal řidiče kamionů tam,kde jsou........
Všechny,kteří podobný blud uznávají bych nechal jezdit v lomu-tam ohrozí max. sami sebe...Tam můžete jezdit,než padnete na "dutinu ústní"-když pojedete bez oběda,napište si 25 hodin denně!!!!!!! :-(
Žádný DVOJITÝ PLAT nikomu nevrátil ZDRAVÍ a LIDSKÉ životní podmínky......
Ale to je stále dokola a dokola...........
D/r/iver
10.07.2017 / 18:34
1215Daneček
Nemám ve zvyku mluvit sprostě,ale tobě by ten úřad,kam jsi to nahlásil,měl dát takový flastr,že by jsi se z toho nejenom pomočil,ale i pokálel a řidičák zabavit do konce života.Nebo tady chceš veřejně tvrdit,že tu druhou kartu ti tam dával zaměstnavatel,případně ti ju vnutil??Když to tak čtu,jsem docela rád,že už v tom nesedím,jenom mě děsí představa,že takového vypatlaného dementa,který jede 20h v kuse,aby ,,vydělal",potkám,když pojedu domů osobákem..
sibrsibr
10.07.2017 / 23:06
Drivere, proč tak brutálně?
Naivkové co podobně zkoušejí vydělat nějaké kačky, se mezi začátečníky vždy najdou, pokud bude nabídka od zaměstnavatelů. Bohudík po letech konečně začínají plnit svoji funkci kontrolní úřady.
Není potřeba až tak moc strašit řidiče, který se možná provinil. Myslím, že řidič za porušení AETRU může být postihován kontrolou policie za posledních 28 dnů. Než to projde úřady, bude jeho prohřešek promlčen.
Ovšem zaměstnavatele lze postihovat daleko citelněji a za daleko delší dobu zpět. Taky je zřejmé, že obdobně jezdí i další auta tohoto zaměstnavatele. Až se takové jednání přestane zaměstnavatelům vyplácet ekonomicky, nebudou vyhledávat řidiče, kteří jsou ochotni obdobným způsobem pracovat…
Likvidace podobných zaměstnavatelů je nejrychlejší způsob prevence, aby řidiči neporušovali zákony a silniční provoz byl bezpečnější pro nás všechny.

sibrsibr
11.07.2017 / 08:10
Danečku, nenech se zastrašit.
Mně taky vyhrožovali, že údajně mají nahráno, jak kradu naftu. Důkazy že jsem porušil AERT, pracovní kázeň. Tvrdili, že mně zničí a všechno možné.
Ovšem soud bere na vědomí, že zaměstnavatel má povinnost zaměstnance nejen školit a zaučit, ale hlavně kontrolovat jeho práci a činnosti! Že měli vše možnost zjistit z tachografu.
Všechna jejich obvinění proti mně, se nakonec obrátili proti nim. U soudu jim nic nepomohlo a já nebyl nikdy nijak trestán. Naopak oni museli doplácet hodiny i náhrady mezd za dobu kdy jsem do práce nechodil.
A kromě toho taky museli platit nemalé pokuty…
Pokud bys potřeboval, můžu ti odpovědět, jak některé věci probíhali.

(-deaktivovaný profil-)
12.07.2017 / 17:35
Panove karta byla použita na nakládku a vykládku... Po silnici žádným případě a tu Druhou kartu me dal zaměstnavatel.. Já žádnou nemam
(-deaktivovaný profil-)
12.07.2017 / 17:42
Jsem rad ze už mám fajn dopravce.. Mám 37 tisíc a to po vnitřku. A nejd se zástavim I doma. No a tohodle smatlu už seru ale to co me udal mu opeprim.
Sails
12.07.2017 / 20:52
Jsem nikdy neslyšel na školení že můžu používat druhou kartu na nakládku a vykládku. To mi teď po těch pár letech ulehčí život. Jel jsi na druhou kartu, je to úplně jedno jestli metr nebo 1000km, domrdal jsi to sám že jsi na to přistoupil. Když ti jí dával, tak si to měl naložit sám.
mateo
13.07.2017 / 04:43
No kdyz se tady nekdo boji jezdit osobakem,tak jezdi vlakem blbe
keduler
16.07.2017 / 10:24
Pokud přijmeš a použiješ druhou kartu na na jakoukoli činnost, snad kromě přejezdu na servis, kdy se běžně používají servisácký karty, tak jseš HOVADO, a ani těch 16 litrů si nezasloužíš!!!
(-deaktivovaný profil-)
16.07.2017 / 17:18
A pan nějaký kokot se ozval... Seš debil a nekomentuj to tady. Jinak ty picusi tu kartu jsem použil hodinu denně na skládání.. Demente nic víc.. tady jde i to že místo 30 tisíc jsem dostal 16 tisíc.
(-deaktivovaný profil-)
16.07.2017 / 17:27
Měli by ti druhou kartu najít při kontrole třeba Francouzi:-)
keduler
16.07.2017 / 17:38
Nebo třeba španěláci...a radoval by jsi se, že jsi přišel jenom o 14 litrů na vejplatě. A své několikanásobné vulgarity si předříkávej před zrcadlem, protože jsi zřejmě doposud nepochopil, že tací jako Ty, to kazej nám všem do foroty, a že se proto posléze nemůžeš ani sám divit, že Tě zaměstnavatel utře a okrade, a Ty nemůžeš vůbec nic, protože Ty sám jsi použil druhou kartu a za to co se děje v kabině je zodpovědný pouze a jenom řidič a tomu to taky přišijou. Takže Tvá obhajoba..., že on Ti ji dal a on Ti říkal, neobstojí lautr nikde a pro každý orgán jsou to jen Pohádky ovčí babičky.
mateo
16.07.2017 / 19:03
Keduler,sorry,nemyslim si,ze tady nekdo neco nekomu kazi,kdyz pouzije druhou kartu,natoz jak pise danecek na nakladce.A jak pises,ze je hovado,tak to same jsi ty,kdyz pouzijes jinou kartu na jizdu do servisu.Nakladka nebo servis,tj jedno
keduler
16.07.2017 / 22:13
mateo sory, ale pokud použíji druhou kartu (servisáckou) na přejetí 50metru (maximalně), na servis, tak to dle mého, obnáší poněkud néco jiného než běžné používání karty při práci. A dělám to jen proto abych si byl 100pro jist, že se moje souprava se na ten servis dostane. Já sám už mám dávno ukončeno a jsem vlastně na cestě domů. Mohl bych samozřejmě riskovat, že v rámci bordelu, přijedu v pondělí do práce a zjistím, že servis se nekonal...A pokud si nemyslíš, že jezdci na dvě karty v rámci normálního provozu/práce to kazej nám všem, tak se Ti omlouvám, protože jsem tedy po těch letech asi mimo mísu...
mateo
16.07.2017 / 22:42
Omlouvat se nemusis,ale mimo misu jsi
(-deaktivovaný profil-)
17.07.2017 / 16:05
Chlapi kurva!!! Na nakládce se dávají kladívka!!! A do doby co se to nenaucime tak s náma(vama) šéfové budou ojebavat furt.
(-deaktivovaný profil-)
17.07.2017 / 20:42
Jediný doklad pro silniční kontrolu je ten ktery vyda servis! ano tekczeku víme to uz víme.. a vime i to ze beres xxxykc k výplatě plus premie plus premie za kladivka, bonus za honeni ptaka v kabině jelikoz se dříve jak za 2 měsíce domu zašukat nedostaneš.. chuju vyhoněná
(-deaktivovaný profil-)
17.07.2017 / 21:17
Kolomazník vedle jak ta jedle. Jezdím ve dvojku se svojí, ženou takze......Venco jak dlouho máš papíry?? Už aspoň měsíc, že si myslíš jaký nejsi tirak??
Stránky: -1-, -2-, -3-, -4-, -5-

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
Přispívat mohou pouze registrovaní uživatelé.

KAMIONACI.com | KONTAKTY | Partnerské weby | letenky | Crochet | Davat.cz - Dávat legraci | Povinné ručení